Zadzwoń do naszego konsultanta
phone lub napisz email email

Media o nas

Lepiej wycofać z aptek internetowych leki zawierające substancje psychoaktywne

Znowelizowana ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii wprowadza zakaz sprzedaży wysyłkowej leków, których wydawanie ograniczone jest wiekiem pacjenta, z uwagi na brak możliwości weryfikacji wieku osób składających zamówienie - przypominają prawnicy na portalu regulaminowo.pl (...)

Rynekaptek.pl
Zobacz artykuł

web.gov.pl

Przedsiębiorca, który chciałby zlecić zewnętrznej firmie stworzenie polityki prywatności, czy regulaminu swojego serwisu, może mieć nie lada problem. W większości swoje poszukiwania zakończy na stronach firm oferujących tworzenie stron internetowych, które oferują tego typu usługę w procesie wdrożenia serwisu. Ewentualnie natrafi na oferty kancelarii prawnych specjalizujących się w e-biznesie. Wprawieni w przeszukiwaniu Internetu biznesmeni wreszcie jednak odnajdą ciekawe serwisy takie jak regulaminowo.pl (...).

web.gov.pl
Zobacz artykuł

WellCommerce

Sposobem na budowę zaufania u klientów jest również dbanie o realne bezpieczeństwo transakcji. Na pewno warto, aby nasz regulamin sklepu był napisany zgodnie z prawem, bez niedozwolonych klauzul. W tym może pomóc nam na przykład serwis Regulaminowo.pl (...).

WellCommerce
Zobacz artykuł

Rzeczpospolita

W sieci można znaleźć zarówno płatne, jak i darmowe wzory takich dokumentów. Maciej Chwaliński z serwisu Regulaminowo.pl przestrzega jednak, że nie warto tego robić, gdyż często zawierają one błędy i klauzule niedozwolone. Jego serwis oferuje firmom napisany przez prawników wyspecjalizowany regulamin 
i politykę prywatności dedykowaną dla konkretnego klienta.

Rzeczpospolita
Zobacz artykuł
Media o nas
1 vote, 5.00 avg. rating (97% score)